Hakkımızda

Güvenilir, Tecrübeli, Lider

Dersan Deri; toplumun ve müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini önceden belirleyerek, inovatif çözümler sunar.

VİZYONUMUZ

Değişen tüketici ihtiyaçlarına yönelik uygun ve yenilikçi çözümler sunarak, deri ceket modasında Türkiye’de ve Avrupa’da öncü marka olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerine keyifli ve şık bir deneyim yaşatmak için, ürün ve hizmet anlayışını moda ve deriyi kusursuz bir ahenk ile bir araya getirerek hayata dahil etmek.

0

YILLIK TECRÜBE

0

ÜRETİM (ADET / YIL)

0

PERSONEL

HAKKIMIZDA

Firmamız 1974 yılında İzmir’de küçük bir deri giysi dikim atölyesi olarak faaliyetine başlamıştır.Zamanla gelişip büyüyerek 1985 yılında kendi tabakhanesini de açarak kendi derisini işleyip kendi konfeksiyonun da kullanmaya başlamıştır.  Bugüne geldiğimizde ise 50 yıla varan geçmişiyle atalarından aldığı tecrübe ve birikim ile 2. Kuşak jenerasyon olarak kaliteden ödün vermeden teknolojiyi yakalayarak çalışmaya ve üretmeye devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerine uygun kalite ve fiyat standardını koruyarak yıllık 40.000 Adedi aşan üretim gücümüz ile gerek yurtiçi gerek se yurt dışı toptancı ve zincir mağazalara hizmet vermekteyiz. Kendi markamız olan OTESSO koleksiyonumuz dışında müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendi koleksiyonlarını kendi ölçü tabloları ile üretim yapma esnekliğine de sahibiz. Sizlerle de iş birliği içinde çalışmak isteriz, ihtiyaçlarınız ile ilgili bize bilgi vermeniz halinde size en kısa zamanda sağlıklı cevaplarla dönmekten memnuniyet duyarız. İyi günlerde görüşmek dileğiyle…